kripto para nasıl alınır?

Kripto para nasıl alınır diye düşünüyorsanız, doğru yerdesiniz! Bu makalemizi okuduktan sonra artık siz de kripto para piyasasına girebilir ve yatırım yapabilirsiniz. İyi peki nasıl kripto para alacaksınız? Hemen konumuza geçelim o zaman.

kripto para nasıl alınır?

Nasıl kripto para alabilirsiniz?

Kripto para almak aslında düşündüğünüzden çok daha kolay ve az zaman alan bir işlemdir. Kripto para almak için öncelikle bir kripto para borsasına ihtiyacınız var. Bunun için dünyada lider olan Binance‘ı kullanabilirsiniz.

Binance nasıl kayıt olunur?

1- Binance kayıt olmak için öncelikle https://binance.com/ adresine giriş yapmanız gerekmektedir. Girdiğiniz zaman karşınızı aşağıdaki gibi bir ekran karşılayacaktır. Mail adresinizi ve size özel şifrenizi girerek. “Hesap oluştur” butonuna tıklayın.

2- Ardından mail adresinize gelen onay kodunu söz konusu yere yazarak sisteme giriş sağlayın.

3- Tebrikler! Artık bir binance hesabına sahipsiniz. Hesabınızı kimlik ile onayladıktan sonra artık dilediğiniz gibi kripto para al sat yapabilirsiniz.

Bilinmesi gerekenler;

Binance Papara ile uyumlu şekilde çalışmaktadır. Kredi kartı ile Türkiye üzerinde kripto para almanız mümkün değildir. Para yatırabilmek için bir papara hesabı açmanız gerekiyor. Papara hesabını açtıktan sonra site üzerindeki yükleme talimatlarını takip ederek saniyeler içerisinde hesabınıza bakiye yükleyebilir ve yatırım yapabilirsiniz.

Sistem yoğunluğundan dolayı mail bir anda gelmeyebilir. Sabırlı şekilde beklemelisiniz. Bazen yarım saati geçebilmektedir.

Binance kimliğinizi sadece sizin, siz olduğunuzu doğrulamak için almaktadır ve kimlik bilgileriniz kayıt edilmemektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *